top of page

תנאי שימוש באתר

תקנון תנאי השימוש באתר זה נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

(למדיניות הפרטיות באתר: לחץ כאן)

הקדמה
 

 1. אתר "govisual.co.il" (להלן: "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי עבור חברת GO VISUAL, מס' עוסק 300412400 (להלן: "החברה") והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

 2. בנוסף לשימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

  קניין רוחני
   

 3. ​האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר govisual.co.il ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהחברה.
  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מהחברה.

  תוכן האתר
   

 4. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

 5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

 6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של החברה ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 7. המידע והתוכן הנמסר באתר הוא על פי שיקול דעת החברה, ואין לראות בו מידע או חוות דעת מקצועית המחייבים כל משתמש באופן פרטני, אלא ניתן כהמלצה כללית בלבד.

  ניהול משתמשים ומבקרים באתר
   

 8. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו, או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

 9. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר.

  גילוי נאות
   

 10. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. לפרטים נוספים, ניתן לעיין את מדיניות הפרטיות של האתר.
  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

  הצהרות - פלטפורמות חיצוניות
   

 11. אתר זה אינו חלק מהאתרים הבאים: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, גוגל ולינקדאין. בנוסף, אתר זה אינו נתמך על ידי הפלטפורמות הנ"ל בשום אופן, והסימנים המסחריים שלהן שייכים אליהן בלבד.

  הצהרת רווחים וצפי תוצאות
   

 12. התוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם ומעסק לעסק בחישוב הרווחים, ותלויות בתחום, ביכולת, בתקציב הפרסום ובגורמים אחרים. הנתונים והתוצאות המפורטים באתר זה הם נתונים נבחרים בלבד ושוקללו בהערכה גסה. יש להבין שתוצאות אלו עשויות להיות לא אופייניות, איננו רומזים שתכפיל אותן (או שתעשה משהו לצורך העניין). האדם הממוצע שעוקב אחר מדריכים, טיפים והנחיות מקבל מעט תוצאות עד ללא תוצאות בכלל. אנו משתמשים בהפניות אלה למטרות דוגמה בלבד. התוצאות שלך עשויות להשתנות ולתלות בגורמים רבים, כולל אך לא רק את הרקע, הניסיון ומוסר העבודה שלך - ואין אנו מתחייבים לכך בשום צורה. כמו כן, אין אנו מתחייבים לתוצאות כלשהן מהעבודה איתנו מלבד סיפוק התוצר המוסכם בכפוף להסכם העבודה החתום. כל עסק טומן בחובו סיכון, כמו גם מאמץ ופעולה מכוונים ועקביים. אם אינך מוכן לקבל זאת, אין אנו מתאימים לך.

  איזור שיפוט
   

 13. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

bottom of page