מה אם היו מאות כמוך בו-זמנית

שמשווקים את העסק שלך יותר טוב

ממה שאתה אי פעם תוכל?

Video Recording

נשמע לך מוכר?
 

לנסות לשווק את העסק ללקוח פוטנציאלי, לנסות לגרום לו לראות את הערך הייחודי שלך, לנסות לשכנע אותו שכדאי לו לקנות ממך, ובעיקר להצליח בכל זה בכל פעם מחדש... זו מיומנות שלוקחת שנים ללטש.
 

אולי אפילו החלטת בזמן מסוים לתת למישהו אחר לטפל במשימות השיווק והמכירה בעסק במקומך, כדי להוריד מעצמך את הלחץ. אבל כשהוא עשה את זה? האנרגיה, התשוקה והכריזמה שמאפיינות אותך פשוט לא היו שם. אם רק היה אפשר לשכפל את עצמך ולפתור את הבעיה...

מה אם היית יכול להפסיק לעבוד
ב"למכור את עצמך"
ללקוחות פוטנציאלים?

סרטון זהות עסקית הוא סרטון אסטרטגי המתמצת את כל תהליך השיווק וההסברה של העסק שלך ומבצע אותו במקומך - ע"י שיכפול של הגרסה הכי טובה שלך:

  הופך את השיווק של העסק שלך לאוטומטי

  מבליט את הערך והייחודיות שלך

  בונה אמון עם קהל היעד שלך

  מייצר אפקט חזק של משיכה להצעה שלך

  מוכן לצאת ולכבוש כל אחד ובכל רגע נתון

זהו כלי STORYTELLING עסקי המציג את הזהות שלך כעסק: הוא משלב את האישיות הייחודית שלך בתוך סיפור אישי ומדגיש את הערך בפעילות של העסק שלך. תוכל לשתף ולהציג אותו בכל פעם שתרצה להסביר ללקוח למה כדאי לעשות עסקים - דווקא איתך.

 
משטח סגול ויגנט.jpg

בין אם אתה מטפל בשיווק ובמכירות בעסק בעצמך, או שיש לך צוות לכך - סרטון זהות עסקית בנוי במיוחד לחימום לקוחות וסגירת עסקאות בקלות ומונע את המאמץ המיותר בשיחות מכירה ארוכות, מענה על שאלות וטיפול בהתנגדויות.

 

בתהליך מכירה חכם המורכב מנוסחה ייחודית בת 5 שלבים הוא פועל ליצירת חיבור אישי עם הלקוח, לוקח אותו יד ביד לתוך העולם של העסק שלך, פורט על הצרכים והרצונות שלו, ממוסס התנגדויות ומזמין אותו לחוויה החיובית של העבודה איתך.

כך תגרום ללקוחות

להתאהב בך

תוך 2 דקות

האפקט
של סרטון זהות עסקית בעסקים

איך זה נראה:

 

כמה זמן עוד תחכה לעלות שלב
בעסק שלך?

 

השירות מוגבל לעסק נבחר אחד* במקביל

סרטון זהות עסקית הוא שירות הפרמיום שלנו

הכולל תהליך של אסטרטגיה עסקית לצד הפקת הסרטון.

בכדי למקסם את התהליך עבור כל לקוח - השירות ניתן רק לעסק אחד במקביל.

Built & designed by Go Visual. All rights reserved.